BIO PRIMO Organska voćna žvakaća guma (bez želatine), Voćni miks (100 g)
Ukusno i vrlo popularno
€ 1,79
(€ 17,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- razni voćni okusi
- bez laktoze i glutena
- vegansko
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Savršeni za one kada žudite za nečim slatkim, ovi gumeni bomboni imaju okus i boju voća i jednostavno su ukusni. Mekani i šareni, privlače mlade i stare podjednako, a ujedno ne sadrže želatinu, što ih čini prikladnima za one koji se pridržavaju veganske prehrane. Bomboni su zaslađeni austrijskim šećerom od repe te ne sadrže laktozu ni gluten.
Savjet: Budući da se ovi gumeni bomboni ne lijepe niti tope, odlični su i za djecu u pokretu.
Napomena: Čuvati na suhom mjestu, zaštićeno od topline i izravne sunčeve svjetlosti.
| Br. proiz. | XPI-MM-1631999560 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 2200256264142 |
| Br. proizvođača: | 1631999560 |
| Marke: | BIO PRIMO |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, ne sadrži želatinu |
Sirovine
Glukosesirup[1], 33 % šećer od repe[1], pektin[2], limunska kiselina (E330)[3], natrijevi tartarati (E335)[8], kalijevi tartarati (E336)[8], prirodna aroma, Limun[4], naranče[7], koncentrat soka od bazge[1], kurkuma[6], Algae Extract (Spirulina platensis)[1], karnauba vosak[5]
- iz kontroliranog ekološkog uzgoja
- Sredstvo za želiranje
- Zakiseljivač
- prirodna aroma
- Sredstvo za poliranje / iz kontrolirane ekološke poljoprivrede
- prirodna aroma / iz kontrolirane ekološke poljoprivrede
- Aroma (s ostalim prirodnim aromama)
- Regulatori kiselosti
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1361 / 325 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,2 g |
| Ugljikohidrati | 79 g |
| od toga Šećer | 59 g |
| | 0,5 g |
| Sol | 0,22 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | PEZ International GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austrija, office@pez.at |
|---|