Alnatura Organski smeđi maslac od badema, 250 g
Veganski prirodni proizvod za oplemenjivanje i aromatiziranje jela
€ 7,99
(€ 31,96 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- izražene arome i mazive teksture
- za kuhanje, mazanje i pijenje
- od neoguljenih organskih badema
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Maslac od badema je odličan savjet za oplemenjivanje - umaci, preljevi, juhe, jela od povrća, curry ili topli napici poput kakaa i mlijeka s medom! Svemu daje kremastiju teksturu i mazi nepce prepoznatljivim okusima badema: tamni mus sadrži samo neoguljene bademe, što ga čini pikantnijim od svijetlog musa od badema. Naravno, može se namazati i na vaša omiljena peciva. Dodatni plus: ova varijanta iz Alnature sastoji se od 100 posto organskih badema, receptura ne zahtijeva nikakve emulgatore i stabilizatore.
Napomena: malo ulja može se taložiti na vrhu - jednostavno snažno promiješajte i koristite kao i obično.
| Br. proiz. | XPI-MM-206891 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 g |
| EAN: | 4104420179721 |
| Br. proizvođača: | 206891 |
| Marke: | Alnatura |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Mus |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na sobnoj temperaturi |
| Može sadržavati tragove: | H - Orašasti plodovi |
Sirovine
Ungeschälte Mandeln[1]
- Iz bioliškog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2592 / 619 kj / kcal |
| Masti | 53 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 4 g |
| Ugljikohidrati | 7,5 g |
| od toga Šećer | 4,9 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 12 g |
| | 22 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Organski smeđi maslac od badema
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.