Bake Affair Vrećica s čajem "Lebe, träume & strahle", 25 g
Voćni čaj s okusom maline i nara
€ 5,09
(€ 203,60 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s ananasom i zmajskim voćem
- posebno aromatične note
- idealno kao poklon s ljubavlju
Opis
Vrećica s čajem "Lebe, träume & strahle" (Živi, sanjaj i blistaj) sadrži aromatičnu kombinaciju komadića jabuke, ananasa, zmajskog voća i granulata od jagode i jogurta. Voćni okus maline i nara očarava svakom šalicom. Idealno kao poklon s ljubavlju dragim osobama.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1260 |
|---|---|
| Sadržaj: | 25 g |
| EAN: | 9120101517977 |
| Br. proizvođača: | 1260 |
| Marke: | Bake Affair |
| čaj: | u rinfuzi |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
komadi jabuke, kockice ananasa (Ananas, šećer, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina))
zmajevo voće, Rižino brašno, Cvjetovi hibiskusa
šećer, Rižino brašno, biljna ulja i masti (Uljana repica, potpuno hidrogenirana repica), krumpirov škrob, bojanje hrane (koncentrat iz sladkega krompirja, jabuka, rotkva, trešnja), bojilo: antocijani, aroma, aroma, liofilizirani hrskavci s jogurtom od jagode (šećer, nemasni jogurt (0,15 % m. m.), Starch (tapioka)), jagode, prirodna aroma, koncentrat soka crne mrkve, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 33 / 8 kj / kcal |
| Masti | 0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 1,7 g |
| od toga Šećer | 1,5 g |
| | 0,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|