Bake Affair Vrećica s čajem "Kleiner Gruß vom Osterhasen", 25 g
Voćni čaj s jabukom, šipkom i hibiskusom
€ 5,09
(€ 203,60 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus maline i karamele
- slatko i bobičasto
- može se uživati i hladno
Opis
Uz voćni čaj "Kleiner Gruß vom Osterhasen" (Mali pozdrav od uskršnjeg zeca), Bake Affair unosi voćno i svježe zadovoljstvo pravo u uskršnje gnijezdo. Ova ukusna mješavina čaja oduševljava slatkim bobičastim aromama i idealna je za zaslužene trenutke opuštanja. Pritom se u čaju naravno može uživati kako topao, tako i hladan.
Kao mali znak pažnje s ljubavlju namijenjen prijateljima i obitelji, ovaj čaj čini Uskrs još malo šarenijim. Bilo kao poklon ili za vlastitu pauzu uz čaj: Ovaj čaj izmamit će osmijeh na lica te donosi lakoću proljeća – mala ukusna poruka od uskršnjeg zeca.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1159 |
|---|---|
| Sadržaj: | 25 g |
| EAN: | 9120101517304 |
| Br. proizvođača: | 1159 |
| Marke: | Bake Affair |
| čaj: | u rinfuzi |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
jabuka, šipak, natürliches Aroma, hibiskus, 4 % maline, Karamell (Zucker, Glukosesirup, Sahne, maslac, Guérande sol), Popcorn, Malve
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 8 / 2 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | <0,1 g |
| od toga Šećer | <0,1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | <0,1 g |
| | <0,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|