Bake Affair Vrećica s čajem "Für dich", 30 g
Mješavina čaja s bobičastim i egzotičnim voćem
€ 4,83 € 5,09 -5%
(€ 161,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus maline i vanilije
- mali znak pažnje
- posebno voćno
Opis
Recite to uz Bake Affair: Voćni čaj "Für dich" (Za tebe) pozivnica je prepuna ljubavi kojom nekome posebnom želite priuštiti mali odmor. Ova voćna mješavina kombinira bogat okus zrelih bobica i egzotičnog voća uz ugodno laganu slatkoću koja svaku šalicu pretvara u pravi trenutak užitka.
Idealan kao mali znak pažnje koji dolazi od srca – ovaj čaj na sasvim poseban način govori "Mislim na tebe" te svaki trenutak čini malo ljepšim.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1155 |
|---|---|
| Sadržaj: | 30 g |
| EAN: | 9120101517267 |
| Br. proizvođača: | 1155 |
| Marke: | Bake Affair |
| čaj: | u rinfuzi |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
jabuka, hibiskus, kora od narandže, šipak, papaja (papaja, šećer), Ananas (Ananas, šećer), bobica grožđa (bobica grožđa, suncokretovo ulje), prirodna aroma, maline, Bourbon vanilija
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 8 / 2 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | <0,1 g |
| od toga Šećer | <0,1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | <0,1 g |
| | <0,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|