Bake Affair Vrećica s čajem "Du bist unser kleines Wunder", 25 g
Voćni čaj s okusom maline i pečene jabuke
€ 5,09
(€ 203,60 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s jabukom, hibiskusom i šipkom
- posebno aromatično
- kao mali znak pažnje
Prikladno uz to
Opis
Ova vrećica s čajem marke Bake Affair sadrži posebno aromatičnu mješavinu voćnog čaja s okusom maline i pečene jabuke. Receptura ujedinjuje, između ostalog, komadiće jabuke, cvjetove hibiskusa, kore šipka, listove kupine i komadiće maline. Savršeno kao mali znak pažnje.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1257 |
|---|---|
| Sadržaj: | 25 g |
| EAN: | 9120101517946 |
| Br. proizvođača: | 1257 |
| Marke: | Bake Affair |
| čaj: | u rinfuzi |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
komadi jabuke, Cvjetovi hibiskusa
šećer, Rižino brašno, biljna ulja i masti (Uljana repica, potpuno hidrogenirana repica), krumpirov škrob, aroma
šećer, Rižino brašno, biljna ulja i masti (Uljana repica, potpuno hidrogenirana repica), krumpirov škrob, aroma, kriške jabuke
šećer, Rižino brašno, rižino ulje, zgušnjivač (krumpirov škrob, aroma), Anis, Kora šipka, slatki listovi kupine
šećer, Rižino brašno, biljna ulja i masti (Uljana repica, potpuno hidrogenirana repica), krumpirov škrob, bojanje hrane (koncentrat iz sladkega krompirja), jabuka, rotkva, trešnja, Bojilo (antocijani, aroma)
šećer, tvar za poliranje (E904), rižina mast, Rižino brašno, zgušnjivač (E415), krumpirov škrob, prirodna aroma vanilije, Bojilo (E101, E172), Freeze-Dried Raspberries, liofilizirani komadići maline
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 29 / 7 kj / kcal |
| Masti | 0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 1,3 g |
| od toga Šećer | 1,2 g |
| | 0,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|