Bake Affair Vrećica s čajem "Driving home for Christmas", 25 g
Mješavina crnog čaja s okusom kruške i baklave
€ 5,09
(€ 203,60 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- sa slatkim notama meda
- blage orašaste arome
- idealno kao mali znak pažnje
Opis
Poklonite ovu vrećicu s čajem punu ljubavi svojim najdražima i priredite im malo veselje za božićne blagdane. Mješavina crnog čaja s okusom kruške i baklave kombinira slatke note meda s orašastim aromama pistacija. Osim toga, mješavina je obogaćena šećernim ukrasom u obliku malih čovječuljaka od medenjaka i zvjezdica.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1256 |
|---|---|
| Sadržaj: | 25 g |
| EAN: | 9120101517939 |
| Br. proizvođača: | 1256 |
| Marke: | Bake Affair |
| čaj: | u rinfuzi |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
51 % crni čaj, komadi jabuke
šećer, Rižino brašno, biljna ulja i masti (Uljana repica, potpuno hidrogenirana repica), tvar za poliranje (šelak, krumpirov škrob, Bojilo (E172)), bojanje hrane (koncentrat iz sladkega krompirja, jabuka, rotkva, trešnja), aroma, aroma, štapić cimeta
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 13 / 3 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 0,4 g |
| od toga Šećer | 0,3 g |
| | 0,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|