Bake Affair Vrećica s čajem "Be my sweetheart", 30 g
Voćni čaj s malim ljubavnim pozdravom
€ 4,83 € 5,09 -5%
(€ 161,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus maline i vanilije
- intenzivna aroma bobičastog voća
- savršeno kao poklon
Opis
Uz voćni čaj "Be my sweetheart" brenda Bake Affair ljubav se može izraziti na poseban način. Ova mješavina čaja razmazit će vas intenzivnom aromom bobičastog voća i slatkim okusom maline i vanilije, pretvarajući svaku šalicu u mali ljubavni pozdrav.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1157 |
|---|---|
| Sadržaj: | 30 g |
| EAN: | 9120101517281 |
| Br. proizvođača: | 1157 |
| Marke: | Bake Affair |
| čaj: | u rinfuzi |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
jabuka, hibiskus, kora od narandže, šipak, Papaya (Papaya, Zucker), Ananas (Ananas, Zucker), Weinbeere (Weinbeere, suncokretovo ulje), natürliches Aroma, maline, Bourbon vanilija
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 8 / 2 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | <0,1 g |
| od toga Šećer | <0,1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | <0,1 g |
| | <0,1 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|