Bake Affair Čokoladni kolač sa začinom za medenjake, 321 g
Smjesa za pečenje za čokoladni užitak u božićno vrijeme
€ 6,19
(€ 19,28 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- posebno čokoladno
- idealno za blagdanski stol
- vrlo jednostavna priprema
Opis
Čokoladni kolač sa začinom za medenjake brenda Bake Affair savršen je desert za vrijeme adventa. Ova smjesa za pečenje ujedinjuje najfiniju čokoladu s aromatičnim začinima za medenjake te zavodi predivno sočnim tijestom i izvrsnim zimskim okusom. Idealan za ugodne trenutke ili kao središnji dio svečanog stola, ovaj kolač unosi božićno raspoloženje u svaki dom.
Upute za pečenje:
- Zagrijte pećnicu na 165 °C na vrući zrak i namastite kalup za kuglof ili kalup za kolač.
- Smjesu za pečenje stavite u zdjelu te dodajte 130 ml vode i 30 g otopljenog maslaca. Sve pomiješajte u glatko tijesto.
- Tijesto ulijte u pripremljen kalup i pecite u prethodno zagrijanoj pećnici oko 35 minuta (provjerite čačkalicom).
- Kolač izvadite iz pećnice, ostavite da se ohladi 10 minuta i tek ga onda izvadite iz kalupa. Po želji pospite šećerom u prahu ili ukrasite čokoladnom glazurom.
Savjet:
Smjesa za pečenje odlična je i za pripremu ukusnih muffina. Tijesto jednostavno ulijte u kalupe za muffine i pecite na 165 °C na vrući zrak oko 25 minuta.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1130 |
|---|---|
| Sadržaj: | 321 g |
| EAN: | 9120101516413 |
| Br. proizvođača: | 1130 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Smjesa za pečenje |
| Svojstva : | Bez GMO, BEZ palminog ulja, Bez konzervansa, Bez umjetnih boja, Bez umjetnih aroma |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Pšenično brašno, Zucker, 13 % Zartbitterschokolade (Zucker, Kakao pasta, Kakao maslac, Magerkakao, Emulgator (Sojalecithin, Aroma vanilije), 45 % mindestens Kakaoanteil), kakao u prahu, Punomasno mlijeko u prahu, Vanillezucker (Zucker, Aroma vanilije), prašak za pecivo (kukuruzni škrob, sredstvo za dizanje tijesta (Natriumhydrogencarbonat, dinatrijev difosfat)), cijelo jaje u prahu, 1 % Lebkuchengewürz (cvijet kasija cimeta, anis, Nelken, Korijander, kardamom (Elettaria cardamomum))
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1650 / 394 kj / kcal |
| Masti | 6,6 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 2,8 g |
| Ugljikohidrati | 71 g |
| od toga Šećer | 43 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 4,1 g |
| | 9,3 g |
| Sol | 0,6 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|