Bake Affair Čajni medvjedići "Unser kleines Wunder", 10 g
Voćni čaj sa slatkastim okusom jagode
€ 2,60 € 2,89 -10%
(€ 260,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za 1-2 topla napitka
- natpis "hab dich lieb" (volim te)
- i za izravno grickanje
Slični proizvodi
Opis
Čajni medvjedići "Unser kleines Wunder" (Naše malo čudo) izvanredni su kao poklon. Njihovo pakiranje nosi natpis "Hab dich lieb" (Volim te). Kada se otope u vrućoj vodi, postaju aromatičan voćni čaj sa slatkastim okusom jagode. Ovisno o željama, čajni se medvjedići naravno mogu i izravno grickati.
Priprema:
Otapajte 1 - 2 čajna medvjedića u 250 ml vruće vode. Gotov je topli napitak. Čajni medvjedići ljeti se također mogu pripremiti kao osvježavajući ledeni čaj.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1283 |
|---|---|
| Sadržaj: | 10 g |
| EAN: | 9120101518417 |
| Br. proizvođača: | 1283 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
šećer, Glukosesirup, želatina, voda, Grožđani sok - koncentrat, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina, biljni ekstrakti (buča, rotkva, Rajčica, jabuka, Bazga)), aroma, Bijeli čaj, voćna slatkoća iz koncentrata soka od jabuke, koncentrat soka od jabuke, koncentrat soka od marelice, koncentrat soka od kruške, tvar za poliranje (karnauba vosak)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1499 / 358 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 74 g |
| od toga Šećer | 73 g |
| | 4,9 g |
| Sol | 0,09 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|