Bake Affair Čajni medvjedići "Greife nach den Sternen", 10 g
Voćni čaj s okusom jagode
€ 2,89
(€ 289,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- slatki poklon
- natpis "du bist toll!" (super si)
- za mlade i stare
Opis
Tražite slatki poklon za svoje najdraže? Uz čajne medvjediće brenda Bake Affair uvijek donosite dobar izbor. Čajni medvjedići "Greife nach den Sternen" (Posegni za zvijezdama) u tren oka postaju aromatičan voćni čaj s okusom jagode te su zbog toga zajamčeno ukusni malim i velikim obožavateljima ovog popularnog toplog napitka. Uz to je na pakiranju i natpis "Du bist toll!" (Super si!).
Priprema:
Otapajte 1 - 2 čajna medvjedića u 250 ml vruće vode. Gotov je topli napitak. Čajni medvjedići ljeti se također mogu pripremiti kao osvježavajući ledeni čaj.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1280 |
|---|---|
| Sadržaj: | 10 g |
| EAN: | 9120101518424 |
| Br. proizvođača: | 1280 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
Zucker, Glukosesirup, Gelatine, Wasser, Grožđani sok - koncentrat, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina, Pflanzenauszüge (Kürbis, Rettich, Rajčica, jabuka, Bazga)), aroma, Bijeli čaj, Fruchtsüße aus Apfelsaftkonzentrat, koncentrat soka od jabuke, koncentrat soka od marelice, koncentrat soka od kruške, Überzugsmittel (karnauba vosak)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1499 / 358 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 74 g |
| od toga Šećer | 73 g |
| | 4,9 g |
| Sol | 0,09 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|