Bake Affair Čajni medvjedići "Für die beste Mama", 10 g
Voćni čaj s okusom manga i crvene naranče
€ 2,89
(€ 289,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- kao poklon za mamu
- natpis "hab dich lieb" (volim te)
- i za izravno grickanje
Prikladno uz to
Opis
Čajni medvjedići "Für die beste Mama" (Za najbolju mamu) brenda Bake Affair sigurno će jako razveseliti vašu mamu. Njihovo pakiranje nosi natpis "Hab dich lieb" (Volim te). Aromatičan okus manga i crvene naranče čaju daje posebno voćnu notu. Naravno, čajni se medvjedići po želji mogu i izravno grickati.
Priprema:
Otapajte 1 - 2 čajna medvjedića u 250 ml vruće vode. Gotov je topli napitak. Čajni medvjedići ljeti se također mogu pripremiti kao osvježavajući ledeni čaj.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1322 |
|---|---|
| Sadržaj: | 10 g |
| EAN: | 9120101518783 |
| Br. proizvođača: | 1322 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
šećer, Glukosesirup, želatina, voda, Grožđani sok - koncentrat, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina, arome, Bijeli čaj, voćna slatkoća iz koncentrata soka od jabuke, biljni ekstrakti (crvena rotkva, šafranika)), koncentrat soka od jabuke, koncentrat soka od marelice, koncentrat soka od kruške, tvar za poliranje (karnauba vosak)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1499 / 358 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 84 g |
| od toga Šećer | 73 g |
| | 4,9 g |
| Sol | 0,09 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|