Bake Affair Čajni medvjedići "Du bist wunderbar", 10 g
Voćni čaj s okusom jagode
€ 2,89
(€ 289,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za otapanje u vrućoj vodi
- i za izravno grickanje
- slatki poklončić
Opis
Čajni medvjedići "Du bist wunderbar" (Predivan/Predivna si) brenda Bake Affair su predivan poklon za obitelj i prijatelje. Gumeni medvjedići s okusom jagode u tren oka pretvaraju vruću vodu u neodoljiv voćni čaj.
Priprema:
Otapajte 1 - 2 čajna medvjedića u 250 ml vruće vode. Gotov je topli napitak. Čajni medvjedići ljeti se također mogu pripremiti kao osvježavajući ledeni čaj.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1213 |
|---|---|
| Sadržaj: | 10 g |
| EAN: | 9120101517670 |
| Br. proizvođača: | 1213 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
Zucker, Glukosesirup, Gelatine, Trinkwasser, Grožđani sok - koncentrat, sredstvo za zakiseljavanje (Zitronensäure (E330)), Pflanzenauszüge (Kürbis, Rettich, Rajčica, jabuka, Bazga), aroma, Bijeli čaj, Fruchtsüße aus Apfelsaftkonzentrat, koncentrat soka od jabuke, koncentrat soka od marelice, koncentrat soka od kruške, Überzugsmittel (karnauba vosak)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1499 / 358 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 84 g |
| od toga Šećer | 73 g |
| | 4,9 g |
| Sol | 0,09 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|