Bake Affair Čajni medvjedići "Du bist bärenstark", 10 g
Voćni čaj za otapanje u vrućoj vodi
€ 2,89
(€ 289,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus jagode
- za otapanje ili grickanje
- savršeno kao mali poklon
Opis
Čajni medvjedići "Du bist bärenstark" (Snažan/Snažna si kao medvjed) brenda Bake Affair u tren oka pretvaraju vruću vodu u ukusan voćni čaj s okusom jagode. Naravno, gumeni se bomboni mogu i jednostavno grickati u bilo kojem trenutku. U svakom slučaju, medvjedići su savršeni kao poklon s puno ljubavi za vaše najdraže.
Priprema:
Otapajte 1 - 2 čajna medvjedića u 250 ml vruće vode. Gotov je topli napitak. Čajni medvjedići ljeti se također mogu pripremiti kao osvježavajući ledeni čaj.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1212 |
|---|---|
| Sadržaj: | 10 g |
| EAN: | 9120101517755 |
| Br. proizvođača: | 1212 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
Zucker, Glukosesirup, Gelatine, Trinkwasser, Grožđani sok - koncentrat, sredstvo za zakiseljavanje (Zitronensäure (E330)), Pflanzenauszüge (Kürbis, Rettich, Rajčica, jabuka, Bazga), aroma, Bijeli čaj, Fruchtsüße aus Apfelsaftkonzentrat, koncentrat soka od jabuke, koncentrat soka od marelice, koncentrat soka od kruške, Überzugsmittel (karnauba vosak)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1499 / 358 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 84 g |
| od toga Šećer | 73 g |
| | 4,9 g |
| Sol | 0,09 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|