Bake Affair Čajni medvjedići "Christmas Wishes", 10 g
Voćni čaj s okusom vanilije, cimeta, kuhanog vina i kokosa
€ 1,73 € 2,89 -40%
(€ 173,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- slatki božićni pozdrav
- za 1-2 topla napitka
- i za izravno grickanje
Opis
S čajnim medvjedićima "Christmas Wishes" brenda Bake Affair svojim ćete najdražima pokloniti slatke božićne pozdrave. Čajni medvjedići brzo se otapaju u vrućoj vodi i stvaraju aromatičan voćni čaj s okusom vanilije, cimeta, kuhanog vina i kokosa. Naravno, čajni se medvjedići po želji mogu i izravno grickati.
Priprema:
Otapajte 1 - 2 čajna medvjedića u 250 ml vruće vode. Gotov je topli napitak. Čajni medvjedići ljeti se također mogu pripremiti kao osvježavajući ledeni čaj.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1279 |
|---|---|
| Sadržaj: | 10 g |
| EAN: | 9120101518400 |
| Br. proizvođača: | 1279 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
Zucker, Glukosesirup, Gelatine, Wasser, Grožđani sok - koncentrat, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina, aroma, Bijeli čaj, Pflanzenauszüge (Bazga)), Fruchtsüße aus Apfelsaftkonzentrat, koncentrat soka od jabuke, koncentrat soka od kruške, koncentrat soka od marelice, Überzugsmittel (karnauba vosak)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1499 / 358 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,4 g |
| Ugljikohidrati | 84 g |
| od toga Šećer | 73 g |
| | 4,9 g |
| Sol | 0,09 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|