A.Vogel - prehrambeni proizvodi

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Alergeni Svojstva
Filteri

Prehrambeni proizvodi: 10 proizvoda

A.Vogel Molkosan® Original

A.Vogel Molkosan® Original, 500 ml

  • od svježe švicarske sirutke
  • s prirodnom L+ mliječnom kiselinom
  • potpuno bez laktoze i vegetarijansko
€ 17,09 (€ 34,18 / l)

Dostava do 09. listopada

A.Vogel Herbamare® Trocomare bio biljna sol

A.Vogel Herbamare® Trocomare bio biljna sol, 250 g

  • 100 % bio kvaliteta i prirodni sastojci
  • s 12 biljaka, paprikom i hrenom
  • veganska, bez glutena i bez dodataka
€ 5,69 (€ 22,76 / kg)

Dostava do 09. listopada

A.Vogel Herbamare® Original bio biljna sol

A.Vogel Herbamare® Original bio biljna sol, 1.000 g

  • 100 % bio kvaliteta i prirodni sastojci
  • s 12 svježih biljaka i povrća
  • veganska, bez glutena i bez dodataka
€ 15,39 (€ 15,39 / kg)

Dostava do 09. listopada

A.Vogel Herbamare® Diet bio zamjena za sol

A.Vogel Herbamare® Diet bio zamjena za sol, 125 g

  • zamjena za sol s manje natrija i kalijem
  • 13 svježe ubranih bio biljaka i povrća
  • veganska, bez glutena i bez dodataka
€ 5,19 (€ 41,52 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bambu® Instant voćni i žitni kavni nadomjestak, bio

A.Vogel Bambu® Instant voćni i žitni kavni nadomjestak, bio, 200 g -​ refill

  • 100 % bio i vegansko
  • prirodno bez kofeina
  • blaga i pržena aroma
€ 11,39 (€ 56,95 / kg)

Dostava do 09. listopada

A.Vogel Santasapina™ sirup od smrekovih vršaka

A.Vogel Santasapina™ sirup od smrekovih vršaka, 200 ml

  • sirup od svježih smrekovih vršaka
  • zaslađen medom
  • primjeren od 2. godine - bez alkohola
€ 19,29 (€ 96,45 / l)

Dostava do 09. listopada

Kelpamare biljni univerzalni začinski umak

A.Vogel Kelpamare biljni univerzalni začinski umak, 500 ml

  • s prirodnim ekstraktom morske alge kelp
  • za juhe i salate
  • biljni sastav bez umjetnih dodataka
€ 17,09 (€ 34,18 / l)

Dostava do 09. listopada

A.Vogel Santasapina® bomboni

A.Vogel Santasapina® bomboni, 100 g

  • sa smrekovim vršcima i tekućom jezgrom
  • bez umjetnih boja i aroma
  • proizvedeni u Švicarskoj
€ 5,19 (€ 51,90 / kg)

Dostava do 09. listopada

A.Vogel Echinaforce Sambucus Hot Drink

A.Vogel Echinaforce Sambucus Hot Drink, 100 ml

  • s bobicama bazge i echinaceom
  • osmišljen kao topli napitak
  • 100 % veganski i bez alkohola
€ 17,09 (€ 170,90 / l)

Dostava do 09. listopada

A.Vogel Herbamare® Spicy bio biljna sol

A.Vogel Herbamare® Spicy bio biljna sol, 250 g

  • 100 % bio kvaliteta i prirodni sastojci
  • sa svježim biljem, čilijem i paprom
  • veganska, bez glutena i bez dodataka
€ 6,29 (€ 25,16 / kg)

Dostava do 09. listopada