Amla Natur

Amla Natur je jedan od najvećih dobavljača ajurvedskih proizvoda u Njemačkoj. Ponuda od oko 1000 proizvoda pokriva cijeli svijet. Buko Hartmann, koji je osnovao tvrtku 1997. godine, bio je već i kod osnutka poduzeća uvjeren u njegove proizvode.
Tradicionalne vrijednosti starog ajurvedskog znanja kombiniraju se s modernim proizvodnim standardima kako bi se stvorili jedinstveni proizvodi koji karakteriziraju tvrtku. Snaga tvrtke je njezinih 35 zaposlenika.

Osim tvornice ulja, tu je i tvornica začina i tvornica kozmetike.

Očekuju vas certificirana prirodna kozmetika, prirodni sastojci, organski začini, koji su djelomice mljeveni i pečeni u vlastitom pogonu, organska ulja za masažu i medicinski maslaci.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Oblik prezentacije Svojstva
Filteri

Amla Natur: 5 proizvoda

Amla Natur Posuda za ispiranje nosa

Amla Natur Posuda za ispiranje nosa, 125 ml

  • oslobađa od prašine i prljavštine
  • idealno kod suhe sluznice
  • i vizualno primamljiva
€ 22,49 € 24,99 (€ 179,92 / l)

Dostava do 09. listopada

Amla Natur Bio ulje neema

Amla Natur Bio ulje neema, 100 ml

  • 100 % ulje sjemenki Azadirachta indica
  • za nježnu njegu kože
  • prikladno za ljude i životinje
€ 8,90 € 9,89 (€ 89,00 / l)

Dostava do 09. listopada

Amla Natur Chyavanprash

Amla Natur Chyavanprash, 450 g

  • izvorni ayurvedski recept
  • namijenjeno za sve 3 doshe
  • od visokokvalitetnih sastojaka
€ 30,59 € 33,99 (€ 67,98 / kg)

Trenutno nije dostupno

Amla Natur Listovi neema

Amla Natur Listovi neema, 100 g

  • 100 % listovi Azadirachta indica
  • potpuno prirodan proizvod
  • tradicionalna ajurvedska biljka
€ 4,67 € 5,19 (€ 46,70 / kg)

Dostava do 13. listopada

Amla Serum, BDIH

Amla Natur Amla Serum, BDIH, 30 ml

  • s amlom i hijaluronom
  • dah mirisa ruže
  • intenzivna hidratantna njega
€ 43,19 € 47,99 (€ 1.439,67 / l)

Trenutno nije dostupno