American Biologics Colon-Fit AS7 u prahu, 245 g
Prirodno raznoliko - jednostavno doziranje, svakodnevno uživanje
€ 51,49
(€ 210,16 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- sadrži vrijedne biljne tvari
- s vlaknima i magnezijem
- u obliku praha – lako se uzima
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Slični proizvodi
Opis
Colon-Fit AS7 u prahu visokokvalitetan je dodatak prehrani s pažljivo usklađenom kombinacijom biljnih sastojaka, vitamina i minerala. U recepturi ćete pronaći akacijeva vlakna, ljuskice psylliuma, L-glutamin, origano, jabučni pektin, neem, acerolu, vitamin C, alfa-ketoglutarnu kiselinu i magnezij – sve to ujedinjeno u praktičnom obliku praha.
Svojim visokim udjelom vlakana Colon-Fit AS7 pruža vrijedan dodatak svakodnevnoj prehrani. Ljuskice psylliuma i akacijeva vlakna poznati su po svojoj sposobnosti bubrenja. Kombinacija biljnih sastojaka, vitamina C i magnezija zaokružuje mješavinu.
Zahvaljujući obliku praha, Colon-Fit AS7 možete jednostavno umiješati u vodu, sokove ili smoothije – fleksibilno i praktično se uklapa u svakodnevicu. Bilo ujutro za početak dana ili navečer kao dodatak – vi odlučujete kada vam najviše odgovara.
Preporuka za konzumaciju:
2 x dnevno umiješajte 1 mjericu (17,5 g) u 200 ml mlake vode i brzo popijte.
Napomene:
- može imati laksativno djelovanje.
- nema dovoljno podataka o primjeni tijekom trudnoće i dojenja.
| Br. proiz. | CV-30149AB |
|---|---|
| Sadržaj: | 245 g |
| EAN: | 4335854301499 |
| Br. proizvođača: | 30149AB |
| Marke: | American Biologics |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Bez GMO, Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Želudac i crijeva, Probava |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
Akacija - vlakna u prahu, Indijski trputac - ljuske, L-glutamin, origano u prahu, jabučni pektin, ekstrakt ploda neema, L-askorbinska kiselina, ekstrakt acerole, alfa-ketoglutarska kiselina (kalcijeva sol hidroksianaloga metionina), magnezij (kao oksid)
Sastav
| Sastav | pro Tagesdosis 2 Messlöffel (35 g) |
|---|---|
| Akacija - vlakna u prahu | 15,25 g |
| Indijski trputac - ljuske | 5 g |
| L-glutamin | 5 g |
| origano u prahu | 2,1 g |
| Jabučni pektin | 2 g |
| ekstrakt ploda neema | 2 g |
| vitamin C | 1.800 mg |
| Acerola Extrakt | 800 mg |
| | 300 mg |
| Alfa-ketoglutaminska kiselina (AKG) | 500 mg |
Opće informacije o vitaminu C
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Supplementa Corporation B.V., Papierbaan 50a, 9672, BH Winschoten, Nizozemska, info@supplementa.com |
|---|