Amaiva Bio ašvaganda u prahu, 250 g
100 % bio prah korijena ašvagande iz Indije
€ 11,99
(€ 47,96 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- iz indijskog korijena
- fino mljevena kvaliteta
- nježno obrađeno, bez aditiva
Opis
Bio ašvaganda u prahu dobiva se iz korijena biljke Withania somnifera i nježno se melje. Ova je biljka već stoljećima dio tradicionalnih primjena u Indiji. Prah je prikladan za jednostavnu upotrebu u napitcima ili jelima te se može fleksibilno integrirati u vašu svakodnevicu.
Preporuka za konzumaciju:
½–1 čajnu žličicu jednom do dva puta dnevno umiješajte u vodu ili biljni napitak.
| Br. proiz. | AMA-400577-1-B |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 g |
| EAN: | 4260446050274 |
| Br. proizvođača: | 400577-1-B |
| Marke: | Amaiva |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Protiv stresa - opuštanje, Pamćenje i koncentracija |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1483,4 / 354,3 kj / kcal |
| Masti | 0,58 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,33 g |
| Ugljikohidrati | 81,9 g |
| od toga Šećer | 11,37 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 37,41 g |
| | 5,45 g |
| Sol | 0,1 g |
Sirovine
100 % prah korijena zimske trešnje (ashwagandhe)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Amaiva Naturprodukte GmbH, Weinzierler Straße 9, 94086, Bad Griesbach i. Rottal, Njemačka, service@amaiva.de, www.amaiva.de |
|---|