Alnatura Organski namaz - rajčica, mrkva, 180 g
Idealno za užinu
€ 2,15 € 2,39 -10%
(€ 11,94 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- blago i kremasto
- veganska receptura
- bez dodanog šećera
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
| Br. proiz. | XPI-MM-231976 |
|---|---|
| Sadržaj: | 180 g |
| EAN: | 4104420242630 |
| Br. proizvođača: | 231976 |
| Marke: | Alnatura |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Namaz |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu, čuvati u hladnjaku nakon otvaranja, potrošiti brzo nakon otvaranja |
Sirovine
voda za piće, 20 % Mrkva[1], tikvica[1], 13 % jednostruki koncentrat rajčice[1], 8 % Sjemenke suncokreta[1], ulje repice[1], Zitronensaft[2], 2 % sušena mrkva[1], krumpirov škrob[1], Rajčica sok[3], kuhinjska sol, začini[1], Herbs[1]
- iz kontroliranog ekološkog uzgoja
- od koncentrata soka limuna / iz kontrolirane ekološke poljoprivrede
- Koncentrat / iz kontrolirane ekološke poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 620 / 148 kj / kcal |
| Masti | 10 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,4 g |
| Ugljikohidrati | 8,2 g |
| od toga Šećer | 4,2 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 2,4 g |
| | 5,2 g |
| Sol | 0,9 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de |
|---|