Alnatura Organski kukuruzni krekeri, prirodni, 110 g

Ukusna alternativa pecivima i čipsu

€ 1,39

(€ 12,64 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 110 g

Na stanju od 06. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do petak, 09. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • okus hrskavog kukuruza
  • vrlo ukusno
  • idealan međuobrok na putovanju
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko
  • Bez glutena Bez glutena

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio prirodni vafli od pira, 100 g

Alnatura Organski kukuruzni krekeri, prirodni, 110 g € 1,39 (€ 12,64 / kg)
Alnatura Bio prirodni vafli od pira, 100 g € 1,19 (€ 11,90 / kg)
Ukupna cijena: € 2,58
Opis

Veganski i prirodno bez glutena - kukuruzni krekeri napravljeni su od 100% lisnatog organskog kukuruza, pahuljasta alternativa kruhu i sličnome! Bilo da su čisti za grickanje ili preliveni kao međuobrok - harmoniraju s namazima, kobasicama, sirom ili maslacem s džemom.

Savjet: Kukuruzni krekeri ne ostavljaju ljepljive ili masne prste kao čokolada i čips, pa su izvrsni za u pokretu!

Br. proiz. XPI-MM-141006
Sadržaj: 110 g
EAN: 4104420255562
Br. proizvođača: 141006
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Smanjen sadržaj histamina
Alergeni: Bez glutena
Vrste proizvoda: Snack
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na sobnoj temperaturi, čuvati na hladnom i suhom mjestu, čuvati na suhom
Može sadržavati tragove: N - Sjemenke sezama
Sirovine

kukuruz[1]

  1. iz k.b.L.

Može sadržavati tragove sezama.

Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1608 / 384 kj / kcal
Masti 1,4 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,5 g
Ugljikohidrati 85 g
  od toga Šećer 0,2 g
Balastne tvari / Vlakna 1,7 g
Bjelančevine 7 g
Sol 0,01 g
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Organski kukuruzni krekeri, prirodni