Alnatura Bio voćni namaz od maline, 420 g

Veganski i voćni

€ 5,19

(€ 12,36 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 420 g

Na zalihama imamo još samo 4 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • visok udio voća
  • bio kvaliteta
  • za slatka i slana jela
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bioland integralni raženi kruh, 500 g

Alnatura Bio voćni namaz od maline, 420 g € 5,19 (€ 12,36 / kg)
Alnatura Bioland integralni raženi kruh, 500 g € 1,59 (€ 3,18 / kg)
Ukupna cijena: € 6,78
Opis

Bio voćni namaz od maline brenda Alnatura sadrži visok udio malina i odlikuje se intenzivnim voćnim okusom. Prikladan je kao namaz za kruh, dodatak jogurtu i muesliju te kao voćna komponenta uz palačinke ili rižu na mlijeku.

Br. proiz. XPI-MM-131386
Sadržaj: 420 g
EAN: 4104420037465
Br. proizvođača: 131386
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko
Vrste proizvoda: pekmez
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko
Napomena o skladištenju: čuvati u hladnjaku nakon otvaranja
Sirovine

55 % maline[1], šećer od repe[1], sredstvo za želiranje (jabučni pektin), koncentrat soka od limuna[1]

  1. iz biološke poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 724 / 173 kj / kcal
Masti 0,5 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,1 g
Ugljikohidrati 41 g
  od toga Šećer 41 g
Balastne tvari / Vlakna 3,2 g
Bjelančevine 0,7 g
Sol 0,02 g
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio voćni namaz od maline

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder