Alnatura Bio sušeni komadići kokosa, 100 g

Sušeni komadići kokosa

€ 2,29

(€ 22,90 / kg, uključ. 5% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 g

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • 100 % kokos
  • sušeni
  • za grickanje i ponijeti
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Organski kokosov napitak natur, 750 ml

Alnatura Bio sušeni komadići kokosa, 100 g € 2,29 (€ 22,90 / kg)
Alnatura Organski kokosov napitak natur, 750 ml € 4,09 (€ 5,45 / l)
Ukupna cijena: € 6,38
Opis

Bio sušeni komadići kokosa brenda Alnatura sadrže 100 % kokos, bez dodataka. Hrskavi i intenzivno aromatični komadići prikladni su kao međuobrok kod kuće ili na putu. Vrećica se može ponovno zatvoriti.

Br. proiz. XPI-MM-243192
Sadržaj: 100 g
EAN: 4104420255944
Br. proizvođača: 243192
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Voće i sušeno voće
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom i suhom mjestu
Može sadržavati tragove: E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi
Sirovine

kokos[1]

  1. iz biološke poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 2780 / 664 kj / kcal
Masti 61 g
  od toga Zasićene masne kiseline 52 g
Ugljikohidrati 15 g
  od toga Šećer 5,9 g
Balastne tvari / Vlakna 14 g
Bjelančevine 6,8 g
Sol 0,25 g
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio sušeni komadići kokosa