Alnatura Bio pire krumpir, 160 g

Gotov za pet minuta

€ 3,19

(€ 19,94 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 160 g

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • suha mješavina
  • bio kvaliteta
  • svestrana uporaba
  • Bio certificirano Bio certificirano
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio povrtni temeljac bez kvasca - pakiranje za nadopunu, 290 g

Alnatura Bio pire krumpir, 160 g € 3,19 (€ 19,94 / kg)
Alnatura Bio povrtni temeljac bez kvasca - pakiranje za nadopunu, 290 g € 3,79 (€ 13,07 / kg)
Ukupna cijena: € 6,98
Opis

Bio pire krumpir brenda Alnatura omogućuje brzu pripremu kremastog priloga. Prikladan je i kao gornji sloj za zapečena riblja jela te za različite složence.

Br. proiz. XPI-MM-122273
Sadržaj: 160 g
EAN: 4104420016408
Br. proizvođača: 122273
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Svojstva : Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom i suhom mjestu
Može sadržavati tragove: A - Gluten, G - Mlijeko
Sirovine

96 % Krumpir pahuljice[1], morska sol, začini[1] (luk u prahu[1], Muškatni oraščić[1], češnjak u prahu[1], ljupčac[1], Kurkuma (Curcuma longa)[1]), suncokretovo ulje[1]

  1. iz biološke poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g[1]
Energetska vrijednost 310 / 74 kj / kcal
Masti 1,6 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,6 g
Ugljikohidrati 12 g
  od toga Šećer 2,2 g
Balastne tvari / Vlakna 1,1 g
Bjelančevine 2,3 g
Sol 0,53 g
  1. pripremljeno
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio pire krumpir

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.