Alnatura Bio kukuruz u limenci, 330 g

Hrskavi kukuruz za salate, juhe i druga jela

€ 2,09

(€ 6,33 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 330 g

Na stanju od 12. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do srijeda, 14. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • prethodno kuhan i spreman za jelo
  • za hladna i topla jela
  • veganski i bez umjetnih dodataka
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio crveni grah u staklenci, 240 g

Alnatura Bio kukuruz u limenci, 330 g € 2,09 (€ 6,33 / kg)
Alnatura Bio crveni grah u staklenci, 240 g € 1,89 (€ 7,88 / kg)
Ukupna cijena: € 3,98
Opis

Hrskavi Bio kukuruz iz limenke prethodno je kuhan i odmah spreman za jelo. Praktičan je sastojak za hladna i topla jela te ne sadrži umjetne dodatke.

Br. proiz. XPI-MM-227518
Sadržaj: 330 g
EAN: 4104420234987
Br. proizvođača: 227518
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Hrana
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na sobnoj temperaturi, potrošiti brzo nakon otvaranja
Sirovine

kukuruz[1], voda za piće, kuhinjska sol

  1. iz k.b.L.
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 331 / 79 kj / kcal
Masti 1,6 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,2 g
Ugljikohidrati 13 g
  od toga Šećer 7,1 g
Balastne tvari / Vlakna 1,7 g
Bjelančevine 2,4 g
Sol 0,35 g
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio kukuruz u limenci