Alnatura Bio crvena leća, 400 g
Oljuštena leća - brašnasta pri kuhanju
€ 1,89
(€ 4,73 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- blag okus
- kratko vrijeme kuhanja: 7-10 minuta
- višestruka upotreba
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Crvena leća pravi je klasik orijentalne kuhinje i vrlo je svestrana. Alnatura crvena leća je oljuštena i donosi svoj blagi okus raznim jelima. S vremenom kuhanja od 7 do 10 minuta, brzo se skuha i spremna je za upotrebu. Isprobajte ove male mahunarke u juhama, varivima, pireima, salatama i mnogim drugim jelima.
| Br. proiz. | XPI-MM-240179 |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4104420254107 |
| Br. proizvođača: | 240179 |
| Marke: | Alnatura |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bogato vlaknima |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten, F - Soja, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama |
Sirovine
Crvena leća[1]
- Iz bioliškog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1516 / 362 kj / kcal |
| Masti | 2,6 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,6 g |
| Ugljikohidrati | 55 g |
| od toga Šećer | 2,3 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 5,2 g |
| | 27 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de |
|---|