Willi Dungl Organski biljni čaj - Dobro jutro, 36 g
Čaj za svako jutro
€ 5,29
(€ 146,94 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- mješavina biljnog čaja
- sa zelenim čajem i mentom
- u vrećici čaja
Opis
Vaš dan ne može dobro započeti s biljnim čajem Dobro jutro tvrtke Willi Dungl! Ova mješavina ima predivno nježan i svjež okus sa skladno uravnoteženim sastojcima. Sastojci uključuju zeleni čaj, limunsku travu, mentu, đumbir, mate i guaranu. Biljni čaj dolazi u praktičnim vrećicama čaja.
| Br. proiz. | XPI-TK-70978 |
|---|---|
| Sadržaj: | 36 g |
| EAN: | 9001475009780 |
| Br. proizvođača: | 070978 |
| Marke: | Willi Dungl |
| čaj: | Vrećice čaja |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
Sirovine
limunska trava, 20 % zeleni čaj, zelena metvica (spearmint), Ginger, 10 % zeleni listovi mate čaja, listovi moringe, sladić, Guarana
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 8 / 2 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 0,3 g |
| od toga Šećer | 0,2 g |
| | 0,2 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austrija, www.teekanne.at/de-at |
|---|