WEIDER 40% proteinske pločice, čokolada (50 g)
Savršen međuobrok – prije, tijekom ili nakon treninga
€ 2,09
(€ 41,80 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- malo ugljikohidrata
- bez kofeina
- nizak udio šećera
Opis
| Br. proiz. | XPI-MM-32147 |
|---|---|
| Sadržaj: | 50 g |
| EAN: | 4044782321478 |
| Br. proizvođača: | 32147 |
| Marke: | WEIDER |
| Oblici prehrane: | Low Carb |
| Alergeni: | Bez jaja |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Svojstva : | Bez kofeina, Low Sugar |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom mjestu |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
mliječni protein, 19 % Čokolada s punomasnim mlijekom (maltitol (E965)[1], Kakao maslac, Punomasno mlijeko u prahu, Kakao pasta, sojini lecitini (E322)[2], aroma), hidrolizat kolagena, polidekstroza[3], glicerin[4], sojin protein, Oligofruktozni sirup, kakao u prahu s niskim udjelom masti, kokosovo ulje, aroma, Sol, Sucralose[1]
- Sladilo
- Emulgatori
- Punilo
- Humektant (sredstvo za zadržavanje vlage)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 0 / 0 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Nutritrade GmbH, Behlertstr. 25, 14469 , Potsdam, Njemačka, www.weidershop.de/startseite |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za WEIDER 40% proteinske pločice
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.