Vetain Veganski Bio protein, Neutral (540 g)
S odabranim, prirodnim sastojcima
€ 35,49
(€ 65,72 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- u različitim okusima
- potpuno biljna receptura
- bez glutena i soje
-
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Veganski Bio proteinski prah sastoji se od više biljnih komponenti. To uključuje protein graška, protein boba i protein sjemenki bundeve. Prah se lako otapa. Ostavlja ugodan okus i blagu slatkoću. Biljna receptura pakirana je bez plastike i brzo se priprema.
Preporuka za konzumaciju:
2 vrhom pune jušne žlice praha (30 g) otopiti u 300 ml vode ili biljnog mlijeka i popiti.
| Br. proiz. | VE-004 |
|---|---|
| Sadržaj: | 540 g |
| EAN: | 4270002585447 |
| Br. proizvođača: | 004 |
| Marke: | Vetain |
| Vrijeme korištenja: | Povremeno |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez soje, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Vegansko, Bez konzervansa, Bez umjetnih aroma |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Opće informacije: | ovaj proizvod sadrži kofein |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Mišići |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | na porciju (30 g) |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1629 / 389 kj / kcal | 490 / 117 kj / kcal |
| Masti | 6,5 g | 1,9 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,1 g | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 3,1 g | 0,9 g |
| od toga Šećer | 0,8 g | 0,2 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 7,7 g | 2,3 g |
| | 76 g | 23 g |
| Sol | 1,41 g | 0,42 g |
Sastav
Profil aminokiselina
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| Leucin | 7,2 g |
| valin | 4,2 g |
| lizin | 6,5 g |
| metionin | 1,1 g |
| histidin | 2,4 g |
| fenilalanin | 5 g |
| treonin | 3,4 g |
| triptofan | 1 g |
| alanin | 4,1 g |
| arginin | 9,2 g |
| asparaginska kiselina | 9,4 g |
| cistein | 0,9 g |
| glutaminska kiselina | 16 g |
| Glicin | 4,2 g |
| prolin | 4,1 g |
| serin | 5,2 g |
| tirozin | 3,5 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Vetain GmbH, An der Flur 9, 85604 , Zorneding , Njemačka, support@vetain.de |
|---|