Vetain L-glutamin, 500 g
Čista aminokiselina za svakodnevnu rutinu
€ 20,99
(€ 41,98 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- neutralnog okusa i dobro topivo
- bez šećera i aditiva
- svestrano za upotrebu
-
Bez testiranja na životinjama -
Vegansko
Opis
L-glutamin u prahu potpuno je biljni izvor jedne od najzastupljenijih aminokiselina u ljudskom organizmu. Kao spoj koji sadrži dušik čvrst je dio aminokiselinskog poola u tijelu. Prah je potpuno neutralnog okusa i stoga se može fleksibilno primjenjivati. U proizvodnji se ne koriste umjetne arome, punila ni šećer, pa je riječ o čistom supplementu u održivoj ambalaži.
Preporuka za konzumaciju:
Dnevno umiješati 1 blago punu čajnu žličicu (5 g praha) u 200 ml vode ili napitka po izboru i popiti.
| Br. proiz. | VE-126 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 4262420251493 |
| Br. proizvođača: | 126 |
| Marke: | Vetain |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrijeme korištenja: | Nakon treninga, prije spavanja |
| Oblici prehrane: | Vegansko |
| Vrste proizvoda: | Aminokiseline |
| Svojstva : | Bez testiranja na životinjama, Vegansko |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Aminokiseline: | L-glutamin |
| Opće informacije: | Ako uzimate lijekove ili vam je dijagnosticirana bilo kakva bolest, posavjetujte se s liječnikom prije uzimanja, Ako ste trudni ili dojite, posavjetujte se s liječnikom prije uzimanja |
| Dobro za: | Protiv stresa - opuštanje, Imunološki sustav, Želudac i crijeva, Mišići, Stanice |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (5 g) |
|---|---|
| L-glutamin | 5 g |
Sirovine
L-glutamin
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Vetain GmbH, An der Flur 9, 85604 , Zorneding , Njemačka, support@vetain.de |
|---|