Hochgenuss Zobene pahuljice sitni listići, 500 g
Vrijeme je za zobenu kašu
€ 1,19
(€ 2,38 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 100 % cjelovito zrno
- s mnogo vlakana
- blag okus
Opis
Proizvedene od 100 % cjelovitog zrna, ove sitne zobene pahuljice marke Hochgenuss ne nude samo prirodnu i hranjivu bazu, već i neponovljiv okus!
Poseban naglasak kod ovih pahuljica je njihov visok udio vlakana. Izvrsne su za pripremu zobene kaše (porridge), za pečenje ili za obogaćivanje muslija i sličnih obroka – za optimalan početak dana!
| Br. proiz. | XPI-MM-24931 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 2200275308704 |
| Br. proizvođača: | 24931 |
| Marke: | Hochgenuss |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Žitarice i musli za doručak |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
100 % zobene pahuljice
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1570 / 375 kj / kcal |
| Masti | 7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,3 g |
| Ugljikohidrati | 59 g |
| od toga Šećer | 0,7 g |
| | 14 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | H. & J. BRÜGGEN KG, Gertrudenstr. 15, 23568, Lübeck, Njemačka, www.brueggen.com/de/home |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Hochgenuss Zobene pahuljice sitni listići
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.