Terra Elements Čokoladne goji bobice, 100 g
Ručno rađeni snack od sirove hrane
€ 9,09
(€ 90,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- preliveno tamnom čokoladom
- sočne goji bobice
- 74 % udjela kakaa
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Slični proizvodi
Opis
Ručno rađene čokoladne goji bobice tvrtke Terra Elements imaju izvrstan okus. Bobice sušene na suncu obavijene su ukusnom tamnom čokoladom sirove kvalitete. Ona ima udio kakaa od 74 % i veganska je.
- Bez umjetnih konzervansa, bojila, zaslađivača i aroma.
- Zaslađeno šećerom kokosovog cvijeta.
- Ne sadrži sirup od agave.
- Bez želatine.
| Br. proiz. | XAY-TE-40014 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 4251461801729 |
| Br. proizvođača: | 40014 |
| Marke: | Terra Elements |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Voće i sušeno voće |
| Svojstva : | BEZ kvasca, Vegansko, Vegetarijansko, Uz manje plastike |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2060 / 492 kj / kcal |
| Masti | 31,4 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 19,8 g |
| Ugljikohidrati | 43 g |
| od toga Šećer | 32,4 g |
| | 9,9 g |
| Sol | 0,3 g |
Sirovine
60 % sirova čokolada (74 % udio kakaa, Kakao pasta, šećer kokosovog cvijeta, Kakao maslac, kakao u prahu), 40 % goji bobice
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Terra Elements GmbH, Otto-Hahn-Straße 20, D-85609, Aschheim/München, Njemačka, info@terraelements.net, www.terraelements.de/kontakt |
|---|