Bake Affair Čaj "Trick or Treat", 110 g
Mješavina crnog čaja
€ 10,72 € 11,29 -5%
(€ 97,45 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus marshmallowa i bundeve
- s toplim začinima
- može se uživati toplo ili hladno
Opis
Čaj "Trick or Treat" od Bake Affair je mješavina za Noć vještica na bazi crnog čaja, obogaćena komadićima bundeve i sljezovim kolačićima (marshmallows), te toplim začinima poput cimeta i zvjezdastog anisa. Ovaj aromatični čaj donosi jesensku udobnost u šalicu i savršen je, bilo vruć ili hladan, za vrijeme Noći vještica.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1206 |
|---|---|
| Sadržaj: | 110 g |
| EAN: | 9120101517809 |
| Br. proizvođača: | 1206 |
| Marke: | Bake Affair |
| čaj: | u rinfuzi |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Schwarzer Tee, 10 % Marshmallows (glukozno-fruktozni sirup, Zucker, Trinkwasser, Gelatine, Dekstroza, kukuruzni škrob, Aroma vanilije), Zimtstücke, Kürbiswürfel, Kürbisstücke gefrier-getrocknet, pravi zvjezdasti anis, Zimtstange, aroma
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1449 / 346 kj / kcal |
| Masti | 3,9 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,9 g |
| Ugljikohidrati | 39,4 g |
| od toga Šećer | 24,7 g |
| | 16 g |
| Sol | 0,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|