TEEKANNE Ledeni čaj - Šumsko voće, 40 g
Vrećice čaja za pripremu s hladnom vodom
€ 4,39
(€ 109,75 / kg, uključ. 25% PDV
-
TEEKANNE
Ledeni čaj malina i limun
Gasi žeđ tijekom vrućih dana
€ 4,39(€ 97,56 / kg) -
TEEKANNE
Ledeni čaj jagoda i limeta
Uživajte u voćnom, svježem piću u samo nekoliko minuta
€ 4,39(€ 97,56 / kg) -
TEEKANNE
Ledeni čaj breskva i marakuja
Hladni užitak ispijanja
€ 4,39(€ 97,56 / kg) -
TEEKANNE
Ledeni čaj Hugo
Bazga-menta-limeta
€ 4,39(€ 106,04 / kg) -
TEEKANNE
Ledeni čaj sport jabuka-limun s magnezijem
Dobrog okusa i jača vas u svim aktivnostima
€ 4,39(€ 97,56 / kg) -
TEEKANNE
Ledeni čaj ribizl i limun
Aromatična hladna infuzija bez kalorija
€ 4,39(€ 97,56 / kg) -
TEEKANNE
Ledeni čaj kokos - hibiskus
Okus ljeta!
€ 4,17 € 4,39(€ 92,67 / kg) -
TEEKANNE
Ledeni čaj - Šumsko voće
Vrećice čaja za pripremu s hladnom vodom
€ 4,39(€ 109,75 / kg) -
TEEKANNE
Ledeni čaj - Yuzu i metvica
Aromatizirana mješavina voćnih čajeva
€ 4,39(€ 97,56 / kg)
Značajke i prednosti
- aromatizirani voćni čaj
- voćni okus bobica
- bez dodanog šećera
Opis
TEEKANNE ledeni čaj šumsko voće je aromatizirani voćni čaj za pripremu s hladnom vodom. Njegov voćni okus bobica osvježava Vas u vrućim ljetnim danima, potpuno bez dodanog šećera.
| Br. proiz. | XPI-TK-78159 |
|---|---|
| Sadržaj: | 40 g |
| EAN: | 9001475081595 |
| Br. proizvođača: | 078159 |
| Marke: | TEEKANNE |
| čaj: | Vrećice čaja |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Svojstva : | Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml[1] |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 8 / 2 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0,3 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
- pri pripremi jedne vrećice s 200 ml vode
Sirovine
Hibiskus, jabuka, šipak, aroma šumskog voća, listovi stevije, kupine, borovnice, maline, ribizi
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austrija, www.teekanne.at/de-at |
|---|