TEEKANNE Bio Organic - English Breakfast, 35 g
Za trenutak čistog užitka
€ 3,99
(€ 114,00 / kg, uključ. 25% PDV
-
TEEKANNE
Bio Organic - Forest Fruit
Voćni užitak za predah
€ 4,59(€ 91,80 / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic - Rooibos
Rooibos u svom najčišćem obliku
€ 4,19(€ 104,75 / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic - Mountain Herbs
Harmonična mješavina s ukusnim biljem
€ 4,39(€ 121,94 / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic - Assam
Snažna i bogata vrsta
€ 3,99(€ 114,00 / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic - English Breakfast
Za trenutak čistog užitka
€ 3,99(€ 114,00 / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic - Fruit Selection
Odabrana mješavina
€ 4,39(€ 73,17 / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic - Ginger Lemon
Osvježavajuća mješavina
€ 4,39(€ 121,94 / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic - Verbena
Uživajte u svakom gutljaju!
€ 3,99(€ 114,00 / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic - Camomile
Uživajte u čistoći prirode
€ 4,19(€ 139,67 / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic - Earl Grey
Kombinacija tradicije i profinjenosti
€ 3,99(€ 114,00 / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic - Peppermint
Autentično i čisto iskustvo okusa
€ 4,19(€ 93,11 / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic - Kid's Tea
Za male ljubitelje slastica
€ 4,39(€ 73,17 / kg) -
TEEKANNE
BIO Organic - Premium Selection Box
Velika raznolikost čajeva za svačiji ukus
€ 43,49(€ 122,85 / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic - Darjeeling
Visokokvalitetni čaj suptilne elegancije
€ 3,99(€ 114,00 / kg) -
TEEKANNE
Bio Organic - Green Tea
Vrijeme za šalicu potpunog užitka
€ 3,99(€ 114,00 / kg)
Značajke i prednosti
- fini crni čaj
- iz biološkog uzgoja
- blago trpkog okusa
Opis
Pratite svoje jutro profinjenom elegancijom Organic English Breakfast čaja tvrtke TEEKANNE!
Riječ je o nježno trpkom i aromatičnom crnom čaju koji potječe iz kontroliranog biološkog uzgoja i osvaja svojim neusporedivo punim okusom!
Probrane komponente crnog čaja stapaju se u harmoničnu simfoniju, tako da čaj mazi osjetila svojim bogatim profilom okusa i svaka šalica obećava potpuni užitak.
| Br. proiz. | XPI-TK-63456 |
|---|---|
| Sadržaj: | 35 g |
| EAN: | 9001475072883 |
| Br. proizvođača: | 063456 |
| Marke: | TEEKANNE |
| čaj: | Vrećice čaja |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Opće informacije: | ovaj proizvod sadrži kofein |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
crni čaj[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 4 / 1 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0,1 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austrija, www.teekanne.at/de-at |
|---|