Sonnentor Bio cvjetni kurkuma čaj, 36 g
Za ljubitelje žutog korijena
€ 5,19
(€ 144,17 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s cvjetovima ruže i bazge
- bio mješavina začinskog čaja
- fino za dah
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Slični proizvodi
Opis
Kurkuma je posebno svestrana i može Vam pomoći da ponovno lakše dišete. Sjaji zrakasto sunčano žutom bojom. Začinjeni, slatkasti i cvjetni okus izvrsno harmonira sa štrudlom od jabuka i salatama. Pijen hladan daje ukusan osvježavajući ledeni čaj. Najbolje oplemeniti s malo limunovog soka. Idealno za ljetno roštiljanje.
Savjet:
- Vrijeme pripreme 5-10 minuta / 100 °C temperatura vode
| Br. proiz. | XPI-ST-02518 |
|---|---|
| Sadržaj: | 36 g |
| EAN: | 9004145025189 |
| Br. proizvođača: | 2518 |
| Marke: | Sonnentor |
| čaj: | Vrećice čaja |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1260 / 301 kj / kcal |
| Masti | 5,69 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,65 g |
| Ugljikohidrati | 40,72 g |
| od toga Šećer | 36,67 g |
| | 8,57 g |
| Sol | 0,08 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|