Sonnentor Bio cvjetna sol "Meister Lampe", 90 g
Savršena sol za vaše uskršnje gnijezdo
€ 4,79
(€ 53,22 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s lijepim proljetnim cvjetovima
- 100 % bio
- vegansko
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Čista morska sol obogaćena plemenitim cvjetovima i biljem - tako okusom odiše proljetni začin. Ovom soli možete dodati posebnu notu ribi, mesu, siru i jajima, dočaravajući predivne mediteranske poslastice koje će zbog sušenih cvjetova izgledati fantastično. Bilo za vas ili kao poklon dragoj osobi, ova jedinstvena sol savršen je dodatak svakom uskršnjem košarici.
| Br. proiz. | XPI-ST-07301.2 |
|---|---|
| Sadržaj: | 90 g |
| EAN: | 9004145073012 |
| Br. proizvođača: | 07301.2 |
| Marke: | Sonnentor |
| Oblik prezentacije: | Sol |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Začini |
| Svojstva : | BEZ kvasca, Vegansko, Vegetarijansko, Bez umjetnih boja, Bez umjetnih aroma, Bez pojačivača okusa |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 100 / 24 kj / kcal |
| Masti | 0,37 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,16 g |
| Ugljikohidrati | 2,19 g |
| od toga Šećer | 0,62 g |
| | 1,24 g |
| Sol | 86,45 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|