Sonnentor Bio čaj "Geistesblitz", 18 vrećica čaja (32,40 g)
Fokus bez kofeina, ukusan užitak
€ 4,79
(€ 147,84 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- mješavina bilja s đumbirom
- 100 % prirodno i bio
- bez dodane soli i šećera
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Koncentracija Vas napušta i kreativna muza ide na ljuljanje? Vrijeme za Bio čaj "Geistesblitz" marke Sonnentor: komorač, anis, đumbir, sladić i paprena metvica ponovno pale sva svjetla. Malo vanilije prigušuje svjetlo - aromatični vatromet za sva osjetila, naravno 100 postotna bio kvaliteta.
| Br. proiz. | XPI-ST-02316 |
|---|---|
| Sadržaj: | 32,40 g |
| EAN: | 9004145023161 |
| Br. proizvođača: | 02316 |
| Marke: | Sonnentor |
| čaj: | Vrećice čaja |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti, čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1327 / 317 kj / kcal |
| Masti | 12,4 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,9 g |
| Ugljikohidrati | 15,3 g |
| od toga Šećer | 3,5 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 42,5 g |
| | 14,7 g |
| Sol | 0,11 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at |
|---|