Sonnenmoor Niermison, 8 x 100 ml (800 ml)
Bezalkoholni biljni ekstrakt od deset odabranih biljaka u tekućem obliku
Značajke i prednosti
- kombinacija 10 biljaka
- bez alkohola i potpuno vegansko
- harmonična receptura za svakodnevnu nadopunu
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Slični proizvodi
Opis
Niermison je čisti prirodni proizvod iz tvrtke SonnenMoor koji se temelji na pažljivo usklađenoj recepturi. Tekuća mješavina objedinjuje svojstva deset biljaka poput broćike, breze, crnog sljeza, vrkute i preslice u visokokvalitetnom ekstraktu.
Preporuka za konzumaciju:
Svakodnevno se uzima 25 ml nedugo nakon doručka te 25 ml kasno poslijepodne – po mogućnosti prije 19 sati. Ekstrakt se može piti razrijeđen s malo vode ili voćnog soka, prema vašem izboru.
| Br. proiz. | SON-9405 |
|---|---|
| Sadržaj: | 800 ml |
| EAN: | 9008210000217 |
| Br. proizvođača: | 9405 |
| Marke: | Sonnenmoor |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez alkohola |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti, potrošiti brzo nakon otvaranja |
| Dobro za: | Mjehur i bubrezi |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (50 ml) |
|---|---|
| zelišča | 5,5 g |
Sirovine
89 % voda, 11 % zeliščni izvlečki (broćika, poljska preslica, stolisnik, dobričica, Iđirot korijen, steža (gusja trava), lišće breze, korijen sladića (Glycyrrhiza glabra), Crni sljez, vrkuta)
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | SonnenMoor Verwertungs- und Vertriebs-GmbH, Landstraße 14, 5102, Anthering, Austrija, office@sonnenmoor.at, sonnenmoor.at |
|---|