Sonnenmoor Lemison, 8 x 100 ml (800 ml)
Bezalkoholni biljni ekstrakt od dvanaest biljaka za vašu svakodnevnu rutinu
Značajke i prednosti
- kombinacija dvanaest biljnih udjela
- isključivo biljno i bez alkohola
- praktične bočice za porcije od 100 ml
-
Vegansko
Slični proizvodi
Opis
Lemison je isključivo prirodan proizvod iz tvrtke SonnenMoor koji se temelji na dvanaest pažljivo odabranih biljaka. Receptura sadrži korijen maslačka, stolisnik, bobice borovice, neven te druge biljke u visokokvalitetnom tekućem obliku. Budući da se proizvod u potpunosti izrađuje bez alkohola i životinjskih sastojaka, idealan je za vaš svjestan i veganski način života.
Preporuka za konzumaciju:
Dnevno se uzima po 25 ml nedugo nakon doručka, kao i kasno poslijepodne – po mogućnosti prije 19 sati. Ekstrakt se može piti čist ili razrijeđen s malo vode ili voćnog soka.
| Br. proiz. | SON-9403 |
|---|---|
| Sadržaj: | 800 ml |
| EAN: | 9008210000156 |
| Br. proizvođača: | 9403 |
| Marke: | Sonnenmoor |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Oblici prehrane: | Vegansko |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Vegansko, Bez alkohola |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti, potrošiti brzo nakon otvaranja |
| Dobro za: | Jetra i čišćenje |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (50 ml) |
|---|---|
| bilje | 6,5 g |
Sirovine
87 % voda, 13 % zeliščni izvlečki (Korijen maslačaka, broćika, Iđirot korijen, Maslačak listovi, dobričica, stolisnik, kumina, steža (gusja trava), korijen sladića (Glycyrrhiza glabra), bobice borovice, Crni sljez, neven)
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | SonnenMoor Verwertungs- und Vertriebs-GmbH, Landstraße 14, 5102, Anthering, Austrija, office@sonnenmoor.at, sonnenmoor.at |
|---|