Seeberger Sušeni kolutići jabuke, 80 g
Potpuno bez dodanog šećera
€ 3,09
(€ 38,63 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- slatko-kiselkast okus
- meka tekstura
- prirodni snack
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Želite odustati od čipsa i sličnih grickalica? Onda umjesto toga probajte ove ukusne kolutiće jabuke tvrtke Seeberger! Imaju predivno voćni okus, meku teksturu, a ipak i potrebnu razinu čvrstoće pri zagrizu. Naravno, u potpunosti se odustalo od dodavanja šećera, umjetnih aroma i bojila, kako biste mogli uživati u prirodnom okusu!
| Br. proiz. | XPI-MM-4034607 |
|---|---|
| Sadržaj: | 80 g |
| EAN: | 4008258403020 |
| Br. proizvođača: | 4034607 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Voće i sušeno voće |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1172 / 280 kj / kcal |
| Masti | 0,4 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 63 g |
| od toga Šećer[1] | 56 g |
| | 1,5 g |
| Sol[2] | 0,02 g |
- prirodno sadrži šećer
- Prirodno sadrži sol
Sirovine
jabuka, antioksidans (Sumporov dioksid)
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|