Seeberger Studentski miks, 150 g
Ukusan zaustavljač gladi za međuobrok
€ 5,09
(€ 33,93 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s voćnim grožđicama
- lješnjaci, bademi i indijski oraščići
- s ukusnim orasima
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Ova mješavina ima štošta za ponuditi! U studentskom miksu tvrtke Seeberger pored lješnjaka, oraha, blanširanih badema i indijskih oraščića nalaze se i voćno-slatke grožđice.
Tako ne samo da objavljujete rat maloj gladi, već tijelo opskrbljujete i vitaminom E, kalijem, dijetalnim vlaknima, bjelančevinama i nezasićenim masnim kiselinama!
Jeste li već znali?
Povijest studentskog miksa (Studentenfutter) seže sve do 17. stoljeća, gdje je bio posebno popularan kod studenata više klase. Tada se uglavnom sastojao od badema i grožđica.
| Br. proiz. | XPI-MM-1543901 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 g |
| EAN: | 4008258154229 |
| Br. proizvođača: | 1543901 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2123 / 507 kj / kcal |
| Masti | 33 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 3,7 g |
| Ugljikohidrati | 36 g |
| od toga Šećer[1] | 32 g |
| | 13 g |
| Sol[2] | 0,03 g |
- prirodno sadrži šećer
- Prirodno sadrži sol
Sirovine
mješavina orašastih plodova (Lješnjak jezgra, blanširani bademi, indijski oraščići), grožđice[1], 7,5 % Orasi, suncokretovo ulje
- sušeno
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|