Seeberger Snack 2go - Miks orašastih plodova s jumbo grožđicama, pržen, 50 g
Protiv gladi na putu
€ 2,19
(€ 43,80 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- indijski oraščići, kikiriki i bademi
- s voćnim jumbo grožđicama
- idealno za na put
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Snack 2go tvrtke Seeberger zbog svog je priručnog formata idealno prikladan za nošenje na put te pruža brzu pomoć kad nastupi glad!
Prženi indijski oraščići i bademi susreću se s hrskavim jezgrama kikirikija i najfinijim jumbo grožđicama. Voćni akcenti savršeno nadopunjuju arome prženja te čine Snack 2go ukusnim pratiteljem na putu!
| Br. proiz. | XPI-MM-1599207 |
|---|---|
| Sadržaj: | 50 g |
| EAN: | 4008258159040 |
| Br. proizvođača: | 1599207 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2144 / 512 kj / kcal |
| Masti | 32 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 4,6 g |
| Ugljikohidrati | 37 g |
| od toga Šećer[1] | 29 g |
| | 17 g |
| Sol[2] | 0,01 g |
- enthält von Natur aus Zucker
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|