Hochgenuss Pšenične mekinje, 250 g
Pažljivo obrađeno i posebno nježno
€ 0,89
(€ 3,56 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s mnogo vlakana
- prirodni izvor proteina
- svestrana primjena
Prikladno uz to
Opis
Ove pšenične mekinje čine prirodni izvor vlakana! Svojom svestranošću otvaraju nove kulinarske mogućnosti: zahvaljujući blagom okusu i jedinstvenoj nježnosti listića, izvrsne su za oplemenjivanje žitarica i mliječnih proizvoda.
Pšenične mekinje nisu samo idealan dodatak jutarnjim muslima, već i ukusno obogaćenje za juhe i jela od povrća. Osim toga, pokazuju se i kao fini sastojak za pečenje kruha i peciva, čime predstavljaju svestranu komponentu u kuhinji!
| Br. proiz. | XPI-MM-157213 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 g |
| EAN: | 4053776020020 |
| Br. proizvođača: | 157213 |
| Marke: | Hochgenuss |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Žitarice i musli za doručak |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
pšenične posije
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1110 / 265 kj / kcal |
| Masti | 4,2 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,7 g |
| Ugljikohidrati | 17 g |
| od toga Šećer | <0,5 g |
| | 16 g |
| Sol | 0,05 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | SchapfenMühle GmbH & Co. KG, Franzenhauserweg 21, 89081, Ulm, Njemačka, info@schapfenmuehle.de, schapfenmuehle.de |
|---|