Seeberger Kandirani komadići đumbira, 200 g
Raznolikost za vaše okusne pupoljke
€ 4,59
(€ 22,95 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- voćno, slatko i ljuto
- neusporediva aroma
- vegansko
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Zašto birati kad možete imati oboje? Kandirani đumbir tvrtke Seeberger savršen je odgovor za sve koji vole igru između slatkih i ljutih aroma. Za ovo jedinstveno iskustvo koristi se isključivo premium đumbir koji se kandira u iznimno pažljivom postupku. Tako se u potpunosti zadržava tipičan, svjež okus korijena i savršeno se spaja sa slatkoćom. Podrazumijeva se da se pritom odustalo od umjetnih aroma ili bojila!
| Br. proiz. | XPI-MM-4420107 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4008258442012 |
| Br. proizvođača: | 4420107 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Voće i sušeno voće |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, BEZ aroma, Bez umjetnih boja |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1294 / 309 kj / kcal |
| Masti | 0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 76 g |
| od toga Šećer | 72 g |
| | 0,2 g |
| Sol[1] | 0,04 g |
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
55 % Ginger, Zucker, Dekstroza, antioksidans (Natriummetabisulfit (E223))
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|