Seeberger Jezgre oraha, 500 g
Superhrana za svaki dan
€ 16,99
(€ 33,98 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- maslačna aroma
- predivno pun okus
- bez ljuske
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Orasi zasigurno spadaju među najomiljenije vrste orašastih plodova, što nije najmanje zbog njihove predivno maslačne arome! Jezgre oraha tvrtke Seeberger već su oslobođene od svoje tvrde ljuske i predstavljaju ukusan snack za međuobrok ili ukusan posip za salate, mueslije, kaše i slično!
Zatim, sadrže dragocjene vitamine, omega-3 masne kiseline i minerale.
| Br. proiz. | XPI-MM-1304901 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 4008258130056 |
| Br. proizvođača: | 1304901 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3002 / 717 kj / kcal |
| Masti | 69 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 6,4 g |
| Ugljikohidrati | 6 g |
| od toga Šećer[1] | 2,6 g |
| | 16 g |
| Sol[2] | <0,01 g |
- prirodno sadrži šećer
- Prirodno sadrži sol
Sirovine
Orasi
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|