Hochgenuss Indijski oraščići, Natur (150 g)
Energetski međuobrok za svaki trenutak
€ 2,49
(€ 16,60 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- fin orašast okus
- idealan i kao sastojak za pečenje
- oplemenjuje slana i slatka jela
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Indijski oraščići poznati su po svom sadržaju proteina i magnezija. To ih čini savršenim međuobrokom između glavnih obroka ili nakon bavljenja sportom. Naravno, plodovi se mogu koristiti i kao sastojak za pečenje ili za oplemenjivanje slatkih i pikantnih jela.
| Br. proiz. | XPI-MM-602131 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 g |
| EAN: | 2200299933074 |
| Br. proizvođača: | 602131 |
| Marke: | Hochgenuss |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi |
Sirovine
komadići indijskih oraščića
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2520 / 602 kj / kcal |
| Masti | 48 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 8 g |
| Ugljikohidrati | 19 g |
| od toga Šećer | 6 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 3,5 g |
| | 21 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Müller Handels GmbH & Co. KG, Albstraße, 9289081, Ulm-Jungingen, Njemačka, www.mueller.de |
|---|