fembites femcaps® CLEANSE, 44 g (60 kaps.)
Kapsule za podršku nakon uzimanja hormona
€ 40,49
(€ 920,23 / kg, uključ. 13% PDV
Značajke i prednosti
- s vrkutom, vitaminima i cinkom
- bez umjetnih aditiva
- 100 % vegansko
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
femcaps® CLEANSE kapsule tvrtke fembites prikladne su nakon uzimanja hormona ili lijekova. Njihova veganska receptura obogaćena je vrkutom, vitaminima, cinkom i kolinom, čime se vašem tijelu može pružiti najbolja moguća podrška. Kapsule ne sadrže ni umjetne aditive ni sintetičke hormone.
Preporuka za konzumaciju:
Dnevno uzimajte 4 kapsule s dovoljno tekućine. Proizvođač preporučuje uzimanje najmanje 1 do 3 mjeseca.
| Br. proiz. | XPI-MM-SQ73CLDOSE |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 kaps. |
| EAN: | 4262450961225 |
| Br. proizvođača: | SQ73CLDOSE |
| Marke: | fembites |
| Oblik prezentacije: | Kapsule |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Bez sintetičkih dodataka, Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera, Bez hormona |
| Za koga?: | Posebno za žene |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Zglobovi i kosti, Kosa, Koža, Hormoni, Jetra i čišćenje, Želudac i crijeva, Raspoloženje - protiv umora, Nokti, Štitnjača, Metabolizam, Stanice |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
20 % vlakno korijena cikorije, Artičoka ekstrakt (Cynara scolymus L.), 2,1 % Kolin (bitartarat) , Vrkuta ekstrakt (2 % Vrkuta), S-acetil-L-glutation, tvar za poliranje (hidroksipropilmetilceluloza (biljna ovojnica kapsule)), ascophyllum nodosum (morska alga) (Ascophyllum nodosum, Algae powder), 0,8 % askorbinska kiselina, 0,1 % cinkov citrat, vitamin D3 (kolekalciferol), 0,05 % D-kalcij pantotenat, 0,01 % piridoksal fosfati, natrijev selenit,
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1503 / 359 kj / kcal |
| Masti | 7,4 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 45,3 g |
| od toga Šećer | 6,6 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 23,2 g |
| | 16,1 g |
| Sol | 0,22 g |
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (4 kapsule) |
|---|---|
| biotin | 50 µg |
| Selenium | 45 µg |
| vitamin B6 | 0,7 mg |
| vitamin D3 | 20 µg |
| | 4 mg |
| jod | 75 µg |
| vitamin C | 80 mg |
| Vitamin B12 | 2 µg |
| Vitamin B5 | 5 mg |
| Cholin | 84 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | fembites GmbH, Dieffenbachstraße 58, 10967 , Berlin, Njemačka, hello@fembites.com |
|---|