Seeberger Caribic Royal, 200 g
Okus koji podsjeća na odmor!
€ 4,39
(€ 21,95 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- indijski oraščići i bademi
- sa sušenim voćem
- hrskavi komadići kokosa
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Evo studentskog miksa s ugođajem Južnog mora!
Uz Caribic Royal tvrtke Seeberger donosite si blagdansko raspoloženje u obliku snacka. Osim blanširanih badema i finih indijskih oraščića, sadrži i komadiće papaje, ananasa, manga i kokosa, kao i kockice jabuke te grožđice. Raznolik miks kojeg se jednostavno ne možete zasititi!
| Br. proiz. | XPI-MM-4230101 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4008258423011 |
| Br. proizvođača: | 4230101 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1654 / 395 kj / kcal |
| Masti | 12 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 4,2 g |
| Ugljikohidrati | 64 g |
| od toga Šećer | 56 g |
| | 5 g |
| Sol[1] | 0,24 g |
- Prirodno sadrži sol
Sirovine
voće[1] (grožđice[2], Grožđica sultana, papaja, Ananas, mango, kockice jabuke, čips od kokosa), indijski oraščići, blanširani bademi, šećer, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina (E330)), ulje sjemenki pamuka, suncokretovo ulje, antioksidans (natrijev metabisulfit (E223))
- u različitim masenim udjelima
- sušeno
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|