Hochgenuss Bademi s cimetom, 200 g
Primamljiv i jedinstven okus
€ 8,89
(€ 44,45 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- bademi u čokoladi s cimetom
- otmjena grickalica
- začinjeno-slatka aroma
Opis
Bademi s cimetom su primamljiva kombinacija hrskavih badema, nježne mliječne čokolade i prstohvata ukusnog cimeta. Svaki badem pažljivo je ugrađen u sloj najfinije mliječne čokolade, a zatim uvaljan u delikatni prah cimeta.
Ova poslastica izvrsna je kao slatki užitak između obroka, kao poseban dodatak na desertnom tanjuru ili kao ideja za dar ljubiteljima čokolade i cimeta. Bademi s cimetom su neodoljivo iskušenje koje ugađa nepcu savršenom mješavinom aroma i tekstura.
| Br. proiz. | XPI-MM-71 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 2200250659470 |
| Br. proizvođača: | 71 |
| Marke: | Hochgenuss |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2399 / 573 kj / kcal |
| Masti | 36 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 13 g |
| Ugljikohidrati | 51 g |
| od toga Šećer | 40 g |
| | 9,2 g |
| Sol | 0,12 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | GM Pesendorfer GmbH, Leitenstraße 39, 481, Buchen, Njemačka, www.gmpesendorfer.at/de |
|---|